رده بندی فیلم ها | آلفا دانلود

دانلود سریال کره ای

پیام مدیریت: آلفا دانلود مرجع دانلود فیلم , دانلود فیلم رایگان , دانلود سریال , دانلود انیمیشن , دانلود رایگان فیلم و سریال , دانلود سریال کره ای

رده بندی فیلم ها

این مطلب برای آشنایی بیشتر مخاطبان با رده بندی سنی فیلم های سایت قرار گرفته شده است، شما میتوانید در این مطلب از تمامی نوع های رده بندی فیلم ها اطلاع حاصل نمایید.

تمامی رده بندی های سنی در بخش قرمز رنگ کنار مطالب در سایت قرار گرفته اند و نشان دهنده رده بندی سنی است، افرادی که نمیدانند رده بندی به چه صورت است لطفا ادامه مطلب را نیز بخوانند…


G: مخفف General Audience به معنی تماشگران عمومی است که همه سنین قادر به تماشای این فیلم‌ها می‌باشند، و به این معنی است که فیلم چیزی را شامل نمی‌شود و حتی خطری برای بچه‌های جوان هم ندارد.


PG: مخفف Parental Guidance Suggested به معنی تصمیم گیری با والدین است که ممکن است مواردی برای بچه‌ها مناسب نباشد، و به این معنی است که والدین ممکن است دوست نداشته باشند بچه‌های جوانشان این سری فیلم‌ها را ببینند و ممکن است مسئله‌ای هم نداشته باشد.


PG-13: مخفف Parents Strongly Cautioned به معنی تذکر قاطع به والدین است که بعضی موارد برای بچه‌های زیر ۱۳ سال نامناسب است و والدین باید برای اجازه دادن به بچه‌های جوان‌ترشان به دیدن این فیلم‌ها دقت نمایند. این فیلم‌ها حاوی خشونت، س ک س و برهنگی نیستند؛ فقط حاوی مقداری صحنه عشقی (س ک س) معمول و مواد مخدر می‌باشند.


R: مخفف Restricted-Under 17 به معنی بچه‌های زیر ۱۷ سال باید با والدین همراه باشند و یا شخص بزرگتری سرپرست آنها باشد و به این معنی است که هیئت تشخیص داده است که موارد این فیلم‌ها برای بزرگ‌سالان است و والدین بیشتر از فرزندانشان ترغیب می‌شوند که این فیلم‌ها را ببینند. همچنین ممکن است رتبه R به معنی‌های دیگری باشد، فیلم حاوی کلمات رکیک، خشونت، رابطه جنسی و نمایش استعمال مواد مخدر است.


NC-17: مخفف No One 17 and Under Admitted به معنی هیچ شخص ۱۷ سال و زیر ۱۷ سال قادر به تماشای این نوع فیلم‌ها نمی‌باشد، ممکن است فیلم حاوی مناظر واضح س ک س و یا کلمات ناخوشایند و یا خشونت زیاد و یا تمام موارد باشد. درجه NC-17 بر این دلالت ندارد که فیلم مستهجن و ضد اخلاقی است.

 

بعضی وقت ها پیش می آید که فیلمی با رده بندی های بالا پیدا نمیشود، اینجا است که ما از سن به جای عناوین بالا استفاده میکنیم (رده بندی های زیر ساخته خود سایت هستند و جنبه اطلاع رسانی دارند و رسمی نیستند):

۱۳+ : نسبتا مناسب برای نوجوانان و افراد بزرگتر، ممکن است در این فیلم ها به طور محدود از حرف های مستهجن استفاده شود ولی مقدار آن بسیار زیاد نیست.


۱۸+ : مناسب برای افراد بالای ۱۸ سال، این فیلم ها و سریال ها دارای صحنه هایی مانند برهنگی، کلمات بسیار مستهجن، مواد مخدر، روابط جنسی و … میباشد، تماشای این نوع فیلم ها و سریال ها به افراد زیر ۱۸ سال به هیچ وجه توصیه نمیشود.


۲۵+ : این نوع فیلم ها به هیچ صورت در وبسایت قرار نمیگیرند! لطفا درخواست ندهید.


تمامی رده بندی های سایت آلفا دانلود با توجه به رده بندی های بالا منتشر میشوند و تمامی رده بندی ها از وبسایت معتبر IMDb (پایگاه داده فیلم اینترنتی) گرفته میشوند. در صورتی که رده بندی فیلمی به هر دلیلی (نبود اطلاعات کافی در IMDb و …) در سایت درج نشده بود، حتما قبل از دانلود از طریق بخش ارتباط با ما، با ما در ارتباط باشید و یا از طریق آی دی تلگرام FardinUpsilon@ از رده بندی دقیق فیلم اطلاع حاصل فرمایید.Copyright © 2016-2017 AlphaDL.Com
تمامی حقوق محتوا، قالب و مطالب برای وبسایت آلفا دانلود محفوظ میباشد.